Про нас

Група компаній TOPхім займає лідируючі позиції на ринку розчинників та лакофарбової продукції Західної України, протягом останніх 15 років динамічного розвитку наша компанія отримала неоціненний досвід, репутацію надійної компанії і визнання наших клієнтів.

Ми пропонуємо комплексні рішення,  з гуртового постачання хімсировини, готової лакофарбової продукції та розчинників,  в таких сферах та галузях промисловості як:
будівельна;
лакофарбова;
машинобудування;
поліграфія;
виробництво розчинників та розріджувачів;
виробництво автохімії та автокосметики;
спецемалі та спецлаки;
матеріали для дорожньої розмітки;
та інших;

Ми розповсюджуємо нашу продукцію в фасованій тарі, промисловій тарі та наливом. Можливе виготовлення розчинників будь-якої складності та розчинників аналогів світових брендів з подібними характеристиками. Оптимальне співвідношення ціни та якості дозволить ефективно співпрацювати з нашою компанією і буде вигідним як для невеликих продавців розчинників і лакофарбової продукції, так і для великих споживачів.

Ми виготовляємо нашу продукції лише з високоякісної сировини, яку імпортуємо зі всіх континентів. Весь асортимент готової продукції має всі необхідні сертифікати якості та проходить ретельний  лабораторний контроль у власній лабораторії.


Основні напрямки діяльності компанії:

  • Виробництво високоякісної хімпродукції з урахуванням нових тенденцій ринку ЛФМ
  • Склади готової продукції у Львові,  Дніпрі та Херсоні
  • Гуртові поставки імпортної та вітчизняної сировини для лакофарбової промисловості та поліграфії
  • Поставка готової продукції з європейських заводів-виробників
  • Професійний супровід

Завжди в наявності на складі. До ваших послуг доставка в максимально короткі терміни і гнучка цінова політика, що дозволить працювати постійним клієнтам на більш вигідних для Вас умовах.

Каталог продукції