Про нас

Група компаній TOPхім займає лідируючі позиції на ринку розчинників та лакофарбової продукції Західної України. Ми забезпечуємо компетентне обслуговування, яке базується на широкому асортименті, якісній, логістиці та технологічному підході. Протягом останніх 15 років динамічного розвитку наша компанія отримала неоціненний досвід, репутацію надійної компанії і визнання наших клієнтів. Ми виступаємо провайдером інновацій на ринку розчинників та ЛФМ, що дозволяє нашим клієнтам більш ефективно будувати свій бізнес та створювати унікальні продукти.

Ми пропонуємо комплексні рішення,  з гуртового постачання хімсировини, готової лакофарбової продукції та розчинників,  в таких сферах та галузях промисловості як:
будівельна;
лакофарбова;
машинобудування;
поліграфія;
виробництво розчинників та розріджувачів;
виробництво автохімії та автокосметики;
спецемалі та спецлаки;
матеріали для дорожньої розмітки;
та інших;

Каталог продукції 

Ми розповсюджуємо нашу продукцію в фасованій тарі, промисловій тарі та наливом. Можливе виготовлення розчинників будь-якої складності та розчинників аналогів світових брендів з подібними характеристиками. Оптимальне співвідношення ціни та якості дозволить ефективно співпрацювати з нашою компанією і буде вигідним як для невеликих продавців розчинників і лакофарбової продукції, так і для великих споживачів.

Ми виготовляємо нашу продукції лише з високоякісної сировини, яку імпортуємо зі всіх континентів. Весь асортимент готової продукції має всі необхідні сертифікати якості та проходить ретельний  лабораторний контроль у власній лабораторії.


Основні напрямки діяльності компанії:

  • Виробництво високоякісної хімпродукції з урахуванням нових тенденцій ринку ЛФМ
  • Склади готової продукції у Львові,  Дніпрі та Херсоні
  • Гуртові поставки імпортної та вітчизняної сировини для лакофарбової промисловості та поліграфії
  • Поставка готової продукції з європейських заводів-виробників
  • Професійний супровід

Завжди в наявності на складі. До ваших послуг доставка в максимально короткі терміни і гнучка цінова політика, що дозволить працювати постійним клієнтам на більш вигідних для Вас умовах.

Каталог продукції