Чим можна замінити бензин калоша?

Бензин калоша – бензин-розчинник або нефрас С2-80/120 представляє собою продукт прямої перегонки малосірчаної нафти або іншої вуглеводневої сировини (наприклад, газового конденсату). Основні характеристики – солодкуватий запах і відсутність кольору (прозора рідина), хоча в залежності від виробника в деяких варіантах зустрічаються розчинники з жовтуватим відтінком.

Завдяки своїм властивостям широко застосовується:

– як розчинник лакофарбової продукції – емалі, фарби, епоксидної смоли і т.д .;

– як очищувач – можна використовувати для очищення дрібних деталей або електричного обладнання та інструментів, цим нефрасом можна протирати поверхню, готуючи її перед фарбуванням, а також використовувати для промивання двигуна;

– як паливо – в особливих випадках деякі водії при відсутності бензину використовую як паливо бензин-калоша, однак найчастіше ним заправляють запальнички типу Zippo.

Головні якості бензин-калоша – це його швидке висихання і відсутність слідів після застосування, а також низька ціна. Щоб даний розчинник швидко не випаровувався, фахівці рекомендують тримати його в сухому темному місці в закритій тарі, яку в міру закінчення вмісту слід утилізувати.

TOPхім пропонує Бензин КАЛОША 0,5л (0,4кг) 1л (0,7кг). 

Але якщо під рукою немає бензину калоша, то його успішно можна замінити іншими розчинниками.  Так для  очищення деталей,  промивки обладнання чи для розведення лаків, фарб, а також інших композитних матеріалів підійде сольвент або уайт-спірит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *