Сфери застосування 647 розчинника

Розчинник 647 використовують для нітроцелюлозних лакофарбових матеріалів.

При розчиненні розчинник додають в ЛФМ  і при цьому постійно перемішують. Всі роботи, які пов’язані з розчинником 647, повинні проводитися тільки в приміщеннях, в яких є хороше провітрювання, так як пари розчинника 647 дуже токсичні і в закритому приміщенні можуть нанести шкоду здоров’ю людини.  Зберігати  розчинник 647 потрібно в щільно закритій тарі. При роботі з розчинником 647 потрібно бути акуратним, щоб рідина  не потрапила в очі.  Роботи з розчинником бажано проводити в рукавицях, але, якщо розчинник потрапляє на шкіру рук, потрібно помити руки теплою водою з милом бажано господарським.

Розчинник 647 представляє собою суміш летучих органічних речовин: ароматичних вуглеводнів, кетонів, спиртів та ефірів. Хімічний склад розчинника 647 близький до розчинника 646 і включає в себе толуол, бутилацетат, етилацетат, бутанол.  Розчинник 646  вважається більш агресивним.

Розчинник 647 застосовується для видалення лаків і лакофарбових покриттів, для розчинення нітроцелюлозних плівкових речовин. Широке застосування він знайшов у якості розчинника для кузовних робіт, тому що придатний для розчинення нітроэмалей та нітролаків, що використовуються при фарбуванні автомобілів.

Також розчинннк 647 ідеально підходить для розбавлення і розчинення наступних видів емалей: НЦ-280, НЦ-11, НЦ-132П, АК-194, а також НЦ-097.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *