Розчинники для автосервісів

Розчинники для автосервісів за складом і призначенням принципово не відрізняються від інших розчинників. При підготовці кузова автомобіля розчинники необхідні для очищення і знежирення поверхні. Автомобільні  фарби також розбавляються і доводяться до робочої консистенції за допомогою розчинників. Після закінчення фарбувальних робіт робочі інструменти, наприклад краскопульт, промивають і очищають також за допомогою розчинників.

Розчинники для автосервісів – це ті ж органічні розчинники, які використовуються в лакофарбовій промисловості та в побуті: розчинник 646, розчинник 647 і інші. Використання тої чи іншої речовини залежить від типу робіт, оброблюваного покриття і типу лакофарбового виробу. Наприклад, розчинник 646 багато хто вважає занадто агресивним у порівнянні з 647.

Також в автосервісах розчинники використовуються для промивання деталей від різних забруднень. І один з найпопулярніших органічних розчинників, які використовуються в цій сфері – Уайт-спірит. Він використовується для знежирення тканини і шкіри перед забарвленням, для промивання підшипників, арматури, для розведення і змивки автоконсервантів і бітумних плям. Популярність його в цій сфері пояснюється також тим, що уайт-спірит є досить сильний розчинник, він справляється з різними типами забруднень і відкладень, при цьому він екологічніший більшості інших засобів для промивання автодеталей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *