Розчинник промивочний

Розчинник промивний РП Cleaner ТМ TOPхім

В процесі експлуатації різного типу обладнання в більшості галузей промисловості час від часу потрібно промивати і очищати деталі механізмів. Потрібно якісно забезпечити видалення нагару, жирів, масел, фарби, інших органічних відкладень з поверхні вузлів або елементів верстатного, транспортного, виробничого, малярного та іншого обладнання.
Досить хорошим способом недорого і якісно очистити технологічні деталі є використання органічних розчинників.
Саме для цих цілей наша компанія спеціально розробила Розчинник РП Cleaner Промивання ТМ TOPхім для промивання фарбувального обладнання, пістолетів, очищення кистей і інших малярних інструментів. Завдяки використанню якісного європейського сировини, перевіреного у власній лабораторії РП Cleaner має характерний запах і не містить заборонені у виробництві компоненти, супроводжується повним пакетом технічної документації та санітарно-епідеміологічним висновком.

Розчинник промивний Призначений для очищення малярного обладнання, інструментів і тари, для промивання деталей від маслянистих забруднень. Видаляє залишки клею і скотча з різних поверхонь. Чи не псує нейлонові деталі обладнання.