Підбір розчинника під потреби клієнта

В залежності від технологічного процесу та типу покриття,  при проведенні малярних робіт потрібно підібрати розчинник з певними характеристиками. Це можна  зробити завдяки проведенні ретельного лабораторного аналізу лакофарбової продукції та необхідного розчинника.

Розчинник повинен володіти високою розчиняючою здатністю, певною швидкістю випаровування і малою вогнебезпечністю, а випари не повинні бути  токсичними. Швидкість випаровування повинна бути не надто малою, щоб не затримувати висихання плівок лаку, але і не надмірно високою.  Адже, при швидкому випаровуванні в плівці залишаються сліди від бульбашок, що лопнули (механічні пошкодження), а крім того, в результаті надмірно швидкого випаровування розчинника плівка може сильно охолодитися і на ній конденсується волога з повітря, що може привести до помутніння лакових плівок.

Всі ці характеристики можна врахувати при виробництві розчинника під  конкретний технологічний процес, обладнання і матеріал. Хоча будь-який продавець лакофарбової продукції та розчинників може тільки тоді гарантувати хороший результат, якщо маляр не порушує технологію покраски.

Група компаній TOPхім виготовляє  розчинники будь-якої складності з потрібними клієнту характеристиками.


При виробництві наших розчинників використовується тільки високоякісна, офіційно дозволена на території України сировина. Вся наша продукція розроблена з урахуванням нових тенденцій ринку ЛФМ і відповідно до високих стандарті якості.