Особливоcті розведення нітроемалей 647 розчинником

Нітроемалі – один із самих дешевих і поширених матеріалів, вони відрізняються високою швидкістю формування покриття при низьких температурах. Нітроемалі формують покриття з високим блиском при нанесенні їх пневморозпиленням.  Для здійснення пневморозпилення нітроемалей при не високому тиску повітря 1-2 кГс / см2 потрібно добре розвести емалі, що призводить  зменшення блиску покриттів. Таке зменшення блиску обумовлено великим вмістом розчинника 647 в емалі, доведеній до робочої в’язкості. В результаті швидкого випаровування розчинника із нанесенного покриття різко знижується температура поверхні шару емалі, що в свою чергу призводить до збільшення в’язкості матеріалу, втраті текучості, погіршення розливу і втраті блиску.

Для підвищення блиску нітроемалевих покриттів рекомендується:

  • при нанесенні останнього шару емаль доводити до робочої в’язкості розчинниками, що повільно випаровуються (розчинник 647, 650, бутилацетат)
  • висохле покриття обприскувати розчинником 647, однак цей прийом вимагає обережності і великого досвіду.

Висока швидкість висихання нітроемалей створює певні труднощі при нанесенні їх методом пневморозпилення. Зокрема, в процесі фарбувальних робіт відбувається поступове підсихання, шару емалі на розпилювачі – в місці виходу факела з сопла, що звужує робочий діаметр сопла, погіршує розпилення, призводить до відриву згустків емалі від кромки сопла і потрапляння їх на покриття.

З цієї ж причини при збільшенні відстані розпилювача від поверхні. що фарбується до 40-50 см частки фарби, випаровуючись в польоті, при попаданні на поверхню втрачають здатність зливатися в суцільну плівку, наслідком чого є відсутність розтікання, зниження блиску, аж до отримання матових і навіть обсипаючих  покриттів.  Тому розчинник 647 слід з обережністю використовувати при розведенні нітроемалей.
Роботи з розчинником 647 необхідно проводити на відкритому повітрі! Уникайте потрапляння на шкіру рук! У разі потрапляння на шкіру рук змити теплою водою з милом.

 

Розчинник 647 ТМ TOPхім це продукт еталонної якості, аналогів якому немає. Для його виробництва використовуються лише високоякісні речовини. За відносно недовгий період 647 розчиниик нашої торгової марки отримав багато схвальних відгуків від споживачів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *