Омивач скла зимовий – склад і особливості застосування

“Незамерзайка” або омивач скла це – спеціальна рідина для скла автомобіля, яка застосовується в зимовий період. Як відомо, вода замерзає вже при нулі. Тому автолюбителі в холодну пору року застосовують спеціальну рідину, яка не замерзає при -20 або -30 градусів. Рекомендується заливати незамерзайку перед першими морозами, коли температура вдень більше нуля. Якщо залити пізніше, то вода замерзне в бачку або форсунках, а розморозити буде складно.

До складу будь-якої незамерзаючої рідини входить спирт. Він потрібен, щоб вона не замерзла при низьких температурах. Також до складу омивачів входить вода, ПАР,  барвник, ароматичні речовини.

Раніше для виготовлення омивачів скла використовували метиловий спирт, який проте є небезпечним для здоров’я. Саме тому зараз його використання заборонене.   Також неякісні і в основному дешеві склоомивачі можуть містити  розбавлений гліцерин та сольовий розчин,  внаслідок чого на склі авто з’являються  жирні плями на вікнах.
Також для виготовлення незамерзайки використовують  етиловий спирт. Такі продукти   не мають різкого запаху та  не містять  отруйних  речовин. Хоча є досить дорогими по ціні.  Найпоширенішою речовиною для зимового омивача є ізопропіловий спирт (СН3СН (ОН) СН3, пропанол-2, ізопропанол). Дану речовину можна використовувати для виробництва незамерзаючої рідини для шкла в авто, тому що не заборонений для використання і недорогий. Основними його мінусами є  трохи різкий запах.
Використання етилового та ізопропілового спирту для виготовлення рідини склоомивача дозволено санітарними нормами та є безпечним для людей.

Омивач скла зимовий -20°С гуртом  ТМ TOPхім –  це відмінна якість та прийнятною ціною. 

 

Отримати комерційну пропозицію