Матеріали для покраски нафтових резервуарів

Наша продукція використовується для покраски ємкостей вертикальних та горизонтальних нафтових резервуарів для зберігання нафтопродуктів та інших матеріалів.

Лакофарбові матеріали, що застосовуються для фарбування забезпечують збереження констукцій від тріщин та розгерметизації, які можливі через  різкі перепади температур. Правильно підібрані матеріали для покраски резервуарів – це гарантія їх довгої служби. Фарба забезпечує антикорозійне покриття для ємкості, вона захищає всі основні частини від корозії навіть при зберіганні агресивних засобів. Антикорозійний захист резервуарів включає в себе нанесення на внутрішні і зовнішні поверхні захисного лакофарбового шару. Якісне забарвлення зовнішніх поверхонь сталевих ємностей вимагає особливих фарб і спеціальних методів нанесення покриття.

покраска металоконструкций Покраска элеваторов, резервуаров, цистерн, емкостей, металлоконструкций покраска цистерн

Для виконання таких робіт використовується така продукція: Грунт-емаль,  Грунт-емаль антикорозійна 3 в 1 спец.(фосфатовміска),  Емаль ПФ-5135 , емалі ХВ – 124, ХВ – 785, МС – 17, грунтовки ХС – 010, ФЛ – 03К та інші.

 

Наша компанія пропонує комплексні рішення,  з гуртового постачання хімсировини, готової лакофарбової продукції та розчинників для фарбування елеваторів, резервуарів, цистерн, ємностей, металоконструкцій та інших металевих об’єктів.  Наші спеціалісти забезпечать спеціалізований супровід та допоможуть отримати оптимальний результат.

Отримати комерційну пропозицію