Заходи безпеки при роботі з 646 розчинником

Розчинник 646 це  злегка жовтувата або безбарвна рідина з різким, специфічним запахом. Даний розчинник здатний подразнювати шкіру, слизову органів дихання і очей. Саме тому, роботи з розчинником 646 обов’язково потрібно  виконувати  в  добре провітрюваному приміщенні.  Розчинник додають невеликими порціями при перемішуванні до отримання необхідної консистенції.  Обов’зково потрібно використовувати засоби індивідуального захисту – рукавички, костюми, окуляри.

Якщо розчинник потрапив на шкіру, то негайно слід протерти шкіру ганчіркою  і промити великою кількістю води. При попаданні в очі, їх одразу потрібно промивати великою кількістю води і  відразу ж звернутися до лікаря.

Незалежно від того в якій тарі зберігається розчинник – 0,5 л 1 л, 5 л 10 л, або ж в бочках по 200 літрів, вимоги до зберігання завжди однакові. Зберігати потрібно при температурі від -30 ° С до + 30 °С в щільно закритій тарі. Оберігати від дії прямих сонячних променів і вологи, тримати подалі від відкритого вогню та нагрівальних приладів. Не зберігати  в житлових приміщеннях і в контакті з різними продуктами харчування, навіть якщо це невелика тара по 1 або 5 літрів. Максимальний гарантійний термін зберігання за умови збереження герметичності упаковки – 1 рік. В ході виконання робіт обов’язково слід пам’ятати той факт, що розчинник 646 горюча речовина, тому роботи потрібно проводити в провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі. Забороняється палити при роботі з розчинником.

Розчинник відноситься до класу 3.1 легкозаймистих рідин з температурою спалаху не менше 23 °С. Суміш повітря-пар вважається вибухонебезпечною. Небезпечне забруднення повітря досягається дуже швидко при випаровуванні даної речовини при 20 градусах за Цельсієм, а при розпиленні ще швидше. Пар може стелитися по землі, оскільки він важчий за повітря, отже, можливо загоряння на відстані. Крім цього при контакті з сильними окислювачами (азотна і оцтова кислота, перекис водню) розчинник може утворювати вибухонебезпечні суміші, агресивний по відношенню до деяких типів пластику.

Розчинник 646 ТМ TOPхім це продукт еталонної якості, аналогів якому немає. Для його виробництва використовуються лише високоякісні речовини. За відносно недовгий період 646 розчиниик нашої торгової марки отримав багато схвальних відгуків від споживачів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *