Для чого потрібні розчинники

Розчинники – це речовини які досить часто застосовуються як в промисловості, так і в побуті будь-якої людини. Вони обов’язково потрібні в процесі виконання ремонтно-будівельних робіт, а на деяких підприємствах розчинники є незамінними компонентом для проведення  виробничих процесів і виготовлення продукції.

За визначенням розчинник – це хімічна речовина, або ж суміш декількох типів речовин, які мають органічну природу і мають здатність розчинення в’язких органічних субстанцій, при цьому утворивши однорідну суміш.
Розчинники призначені для доведення лакофарбових покриттів до потрібної консистенції перед їх застосуванням. Причому для кожної фарби або лаку потрібен певний тип розчинника, щоб відбулося найбільш краще зчеплення лакофарбового матеріалу, що зберігається в тарі у вигляді сконцентрованого розчину і  самого розчинника, який допомагає розподілити цей розчин на потрібну площу. Також існують  різні барвники, використання яких без розчинника неможливо.

Якісні розчинники 646, 647, 650 можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Продукція виокої якості повинна відповідати ряду вимог. А саме, розчинник повинен легко змішуватися до однорідного стану з різними типами фарб. Після нанесення лаку або барвника якісний розчинник швидко випаровується. Він не повинен хімічно реагувати з барвниками, а також його властивості не повинні змінюватися при контакті з водою.

Ще одне  призначення розчинників це їх використовують для знежирення робочих інструментів та коли терміново потрібно щось пофарбувати, а пензлика немає – розчинник допоможе розм’якшити старий засохлий пензлик. І звичайно, дані речовини застосовують для очищення всіх інструментів по завершенню робіт. Деякі люди, щоб легко відмити руки від фарби використовують розчинник, але це робити протипоказано, оскільки це дуже шкідливо як для шкіри рук, так для організму в цілому.

 

Ми пропонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *