Де використовують 650 розчинник?

Розчинник 650 використовують  для розведення меламін формальдегідних автоемалей, нітроалкідних лаків та емалей вітчизняного та імпортного виробництва.  Використовується цей розчинник як при фарбуванні пензлем, так і під час розпилювання. Він ефективно розріджує сполучну основу лакофарбової речовини до потрібного стану. Отримана, більш рідка консистенція ЛФМ дозволить наносити його швидше, зручніше і економічніше.

Розчинник 650 вважається незамінним при розведенні різних типів емалей, фарб і лаків. Особливо часто його застосовують для розведення автомобільних емалей. Також речовина відмінно справляє з фарбами, які призначені для ручного фарбування поверхонь невеликих обсягів. Він розбавляє практично всі типи емалей.

Для розведення емалей до необхідної консистенції  розчинник додають невеликими порціями при перемішуванні.  Розчинник 646, запакований в тару вважається вже готовим для застосування, однак перед використанням його потрібно ретельно збовтати.

Також 650 розчинник дуже часто використовують в якості речовини для знежирення і очищення поверхонь перед початком лакофарбових робіт. При знежиренні  поверхні слід попередньо видалити всі частинки, що обсипаються, нарости солей, пил за допомогою жорсткої щітки або пензля.   Всі роботи рекомендується виконувати при температурі +10-30 градусів. У разі незадовільного результату операцію слід повторити. В ході очищення кольорових декоративних матеріалів обов’язково потрібно попередньо провести випробування складу на невеликій ділянці, щоб визначити ступінь впливу розчинника на колір поверхні. Витрата 650  розчинника становить 0,1-0,3 л/м2 в залежності від шорсткості і пористості поверхні.

Ми пропонуємо:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *