Антисептики для рук – види, переваги, використання

Антисептик для рук ТМ TOPхім

Мити руки  одна з найважливіших гігієнічних процедур,  яка дозволяє надавати дієву профілактику поширення інфекцій різного роду. Всього виділяється три типи дезінфекції рук – гігієнічний, побутовий та хірургічний. До побутового відноситься миття шкіри з милом і водою, а ось гігієнічний і хірургічний вже припускають використання спеціальних засобів – антисептиків, або санітайзерів.

 Крім того,  у зв’язку  з пандемією коронавірусу використання антисептиків в теперішній час стає необхідним атрибутом будь-якого місця де збирається багато людей.  Тому використання антисептика для рук в побутових умовах зараз як ніколи актуальне.

 

На ринку представлена антисептична продукція наступних категорій:
  • спиртовмісні антисептики
  • водні з ПАВ добавками

Антисептичні засоби використовуються в  медицині, хірургії, сфері краси та в побуті.

Санітайзер  для рук не змивається – це важливо. Краще висушіть шкіру з використанням одноразового паперового рушника або автосушилки. Спиртовмісні санітайзери ідеальні для очищення шкіри рук при відсутності видимих ​​забруднень.

Сам спирт гідроліпідно нейтральний, особливо з іншими добавками, і поверхнево активний, що важливо в справі знищення шкідливих патогенних мікроорганізмів.

Застосовувати антисептик просто – флакончик без проблем поміститься навіть в маленькій сумочці, а сам процес обробки шкіри займає півхвилини від сили, причому вам не потрібно шукати воду і мило.

Важливо! Спирти – сучасний «золотий стандарт» в справі гігієнічної обробки рук в тому випадку, якщо вони входять до складу якісних засобів з захисними доглядаючими  добавками в складі. Використовуйте такі антисептики після прогулянки, перед їжею в кафе, коли немає доступу до води.

Наша компанія пропонує новинку в асортименті продукції – розчини для дезинфекції, які особливо потрібні нашій країні в теперішній час. Антисептик для рук, засіб для дезинфекції різних поверхонь. На спиртовій основі.  Розчин має широкий спектр біоцидної активності, виконує знезаражуючу дію. Препарат ефективний при знешкодженні вірусних (включаючи гепатити, грип. ВІЛ, аденовіруси, збудники туберкульозу), бактеріальних інфекцій та грибкових спорів.

Отримати комерційну пропозицію