Як вибрати якісний 646 розчинник

Розчинник марки 646 вважається одним з найпопулярніших багатокомпонентних розчинників. Його фізико-хімічні характеристики, доступна ціна і постійна наявність на прилавках будівельних магазинів роблять розчинник незамінним помічником під час виконання лакофарбових робіт різного типу. Однак сьогодні існує величезна кількість виробників даної речовини, і кожен з них стверджує, що їх товар найкращий. Як же зрозуміти який виробник 646 розчинника краще?

Все дуже просто, достатньо відкрити ДСТУ розчинника 646 і подивитися вимоги до його фізичних і хімічних властивостях. Якщо склад їм відповідає, тоді він має відмінну якість і буде добре виконувати свої функції. Однак в магазині визначити це більш ніж проблематично. Якщо фізичні властивості ще поверхнево визначити можна (колір, щільність, запах та інші), то хімічні характеристики – це проблема. Для цього розчинник 646 потрібно здавати в лабораторію для проведення хімічного аналізу.

Розчинник 646 ТМ TOPхім це продукт еталонної якості, аналогів якому немає. Для його виробництва використовуються лише високоякісні речовини. За відносно недовгий період 646 розчиниик нашої торгової марки отримав багато схвальних відгуків від споживачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *