Чим краще розбавити акрилову фарбу

Види фарб

Фарби для оздоблювальних робіт бувають масляними і водно-диперсійними. Останні сьогодні є найбільш популярними і відрізняються особливою різноманітністю видів. Акрилова фарба серед водно-дисперсійних є найбільш затребуваною. Це екологічно чистий матеріал, до складу якого входять сполучний матеріал, пігмент і вода. Після того, як фарба висихає, сполучний матеріал стає прозорим, а шар фарби дуже міцним. Використовується акрил для фарбування різних поверхонь всередині або зовні приміщень.

Акрилові фарби

Акрилова фарба – це дисперсія на основі води. Для її розведення, при необхідності, найчастіше використовують воду, яка повинна бути чистою, не містити домішок. Для розведення потрібно перелити частину фарби, яку збираєтеся використовувати в відро або іншу зручну ємність, додати невелику кількість води і розмішати будівельним міксером до однорідного стану. Якщо не вдалося домогтися потрібної консистенції, то потрібно додати ще трохи води і знову розмішати. Після того, як отримана необхідна щільність, до складу додають барвник, розмішують, щоб отримати однорідний колір потрібного тону. Після цього можна приступати до фарбування.

Акриловий розчинник

Але акрилові фарби можна розбавляти не тільки водою. Існують спеціальні розчинники для акрилових фарб, які забезпечують пофарбованій поверхні матову або глянсову текстуру, а також значно прискорюють процес її висихання. Якщо потрібно, щоб поверхня після фарбування блищала, використовують глянцеві склади, якщо ж потрібна матова поверхня, користуються відповідним розчинником. Розчинник для акрилової фарби – це прозора рідина, має специфічний запах. Він відрізняється часом висихання фарбового шару (швидке висихання, середнє, повільне). Той чи інший варіант застосовується в залежності від вологості і температури в приміщенні: в жарку погоду зазвичай використовують склад, який має низький рівень випаровування, а в холодну краще застосовувати розчинник з високою швидкістю висихання. Одним з таких розчинників є Акриловий розчинник ТМ TOPхім.

Його використовують для розчинення двокомпонентних акрилових фарб, акрилових праймерів, поліуретановий смол, підстав під лак. При розведенні розчинних забезпечує ідеальну забарвлену поверхню, не впливаючи на час висихання, що заданий технологічним процесом.

Акрилова автомобільна фарба

Будь-яка акрилова автомобільна фарба виготовляється на водній основі і має яскравий колір. Вона легко наноситься і швидко сохне, але перед використанням потребує змішування з певним затверджувачем. Тільки після цього вона доводиться до необхідної консистенції розчинником для акрилових автофарб.

Наша компанія пропонує розчинники для акрилових автомобільних фарб:

2K THINNER і 2K THINNER SLOW
Універсальні акрилові розчинники – використовуються для акрилових двокомпонентних грунтів, лаків і акрилових високо глянцевих 2К фарб, які застосовують при фарбуванні автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *