Розчинник для автомобільної фарби

Розчинник для автомобільної фарби – необхідний елемент в технології фарбування, від складу і кількості якого безпосередньо залежить результат.

В залежності від типу фарби  використовують той чи інший розчинник.

Всі сучасні автомобільні фарби розділяють на чотири види:

  • Акрилові – найбільш поширений вид, який вимагає застосування затверджувача
  • Нітроемалі – найбільш популярна синтетична нітроемаль з металевим ефектом
  • Алкідні емалі
  • Водоемульсійні фарби – набирають популярність через свої екологічні якості

Акрилова автомобільна фарба

Будь-яка акрилова автомобільна фарба виготовляється на водній основі і  має яскравий колір. Вона легко наноситься і швидко сохне, але перед використанням потребує змішування з певним затверджувачем. Тільки після цього вона доводиться до необхідної консистенції розчинником для акрилових автофарб.

Нітроемаль

Нітроемалі  призначені для нанесення на авто. Їх можна розводити з допомогою 647 розчинника. Проте, користуватися ним також потрібно з крайньою обережністю через досить агресивний склад. Трохи більш м’яким складом володіє  розчинник 650, використання якого рекомендується при роботі з більшістю емалей і лаків.

Алкідна емаль

Алкідні емалі рекомендується розводити багатокомпонентним розчинником Р-4, що складається з суміші толуолу, бутилацетата і ацетону. Можна застосувати його і з емалями, в основі яких хлоровані полімери (ХС і ХВ). Останні можна розводити чистими толуолом і ксилолом.

Водоемульсійна фарба

Водоемульсійні фарби – це  фарби, що стрімко набирають популярність. Як видно з назви, розбавити їх можна дистильованою водою, спиртом або ж ефіром. Якщо ж вибрати для роботи ефір або спирт, то слід пам’ятати, що не кожен варіант змішування є сумісним. Для попереднього усунення проблем, потрібно перевірити фарбу на згортання. Для цього рекомендується використовувати невелику частину фарби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *