Лакофарбова продукція для будівництва

У будівництві використовується дуже широкий спектр різних лакофарбових матеріалів. Розділити їх можна на дві великі групи  водні і неводні (на основі органічних розчинників.)

До водних фарб відносяться:

– водорозчинні (вапняні, клейові і ін.), Що утворюють покриття з невисокою водостійкістю;

– водоемульсійні, що утворюють еластичну і дуже міцну плівку на поверхні, яка «дихає», тобто пропускає пари води і повітря (такі покриття можна мити).

До неводних фарб відносяться:

– масляні, що представляють собою суміш пігментів, наповнювачів і оліфи. Вони застосовуються в приміщеннях з підвищеними гігієнічними вимогами, в яких забарвлення повинна бути механічно міцною;

– синтетичні (полівінілацетатні, акрилові і ін.).

Серед них є покриття, які можуть захистити від корозії і розкладання будь-які матеріали, що використовуються в будівництві (наприклад: дерево, сталь, легкі метали і сплави, пластмаси, бетон, штукатурку). Вони також можуть виконувати декоративні функції. Фарби, що містять розчинник, в основному є алкідними фарбами з уайт-спіритом і ароматичними розчинниками. Також використовуються фарби, виготовлені на основі синтетичних смол, і двокомпонентні фарби, які містять вуглеводневі, складні ефірні розчинники або кетонові розчинники. Рівень глянцю варіюється від глибоко-матового до високого глянцю. Водоосновні системи складаються з чистих акрилатів, а частка розчинника марки 648 в них становить менше 10%, також іноді використовуються гліколи. Рівень глянцю: від глубокоматового до високогоглянцевого.

Емульсійні фарби, вміст розчинника в яких становить менше 4%, виготовляються на основі вінілових або акрилових полімерів і сополімерів (наприклад, стиролу). Рівень глянцю: від матового до високоглянцевого.

Оскільки для архітектурних фарб декоративний ефект має дуже важливе значення, випускається безліч фарб всіх кольорів і відтінків, що мають різні рівні глянцю. Кольорові палітри фірм-виробників містять зразки кольорів і відтінків, що випускаються ними фарб.

Група компаній TOPхім пропонує широкий вибір лаку для паркету, меблів та інших дерев’яних поверхонь від українських та європейських заводів виробників.
Також в асортименті нашої продукції єширокий вибір акрилових фарб для стін та стель

 

Отримати комерційну пропозицію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *