Как правильно красить металлоконструкции

Металоконструкції широко використовують при будівництві житлових та промислових об’єктів. Більшість металоконструкцій виготовляються з чорного металу (сталеві металоконструкції), їх покривають алкідними грунтами і фарбами (наприклад: ГФ-021, Емаль ПФ-115), спеціальними епоксидними і поліуретановими фарбами.

Перш ніж приступити до фарбування металоконструкцій потрібно виконати підготовчі роботи (видалити сторонні частинки (стару фарбу, іржу, окалини, бруд і т.д) та  знежирити поверхню за допомогою  уайт-спіриту, сольвенту або іншого розчинника. Це дуже важливо для забезпечення подальшого зчеплення фарби з поверхнею.

Далі потрібно погрунтувати поверхню. Грунтовка поверхні виконує функцію  сполучного (адгезійного) шару між металом і фарбою, крім того, до складу грунтовки входять антикорозійні добавки, які перешкоджають виникненню корозії. Крім того це зменшить витрати фарби. Для грунтування можна використати Грунтовку ГФ-021 ТМ TOPхім. Грунтовка може застосовуватися як самостійна система. Якісно заґрунтовану конструкцію (краще грунтувати 2-рази) фарбувати необов’язково, але, звичайно ж, загрунтована конструкція не буде мати глянцевого насиченого кольору (як при фарбуванні), так як склад грунтовки відрізняється вмістом пігментів і наповнювачів від фарби, а буде матовою.

Заключним етапом малярних робіт, завдання якого додати поверхні глянець і додатковий захист від корозії є фарбування металоконструкцій.  Попередньо погрунтовані поверхні можна пофарбувати емалюю ПФ-115. Хоча на сьогоднішній день можливе застосування фарби 2 в 1, так звана фарба Грунт-Емаль, яка в собі поєднує функції грунтовки і фарби,  або використати Грунт-Емаль 3 в 1  з перетворювачем іржі (товщина корозійного нальоту до 100 мкм), що значно сприяє спрощенню підготовчих робіт, і відповідно здешевлення фарбувальних робіт в цілому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *