Який розчиниик кращий 646 чи 650?

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Розчинниками 646 і 650 дуже часто  розбавляють фарби, лаки, емалі, очищають поверхні перед обробкою, використовують для отримання інших хімічних складів в багатьох сферах людської життєдіяльності і промисловості. Популярними ці розчинники стали завдяки своєму складу і високими показниками фізико-хімічних властивостей. Але все ж, як зрозуміти який розчинник вибрати в разі виконання найвідповідальніших робіт, де якість стоїть на найпершому місці? Як зрозуміти, який розчинник сильніше 646 або 650?

646 розчинник містить:

50% толуолу

15% етанолу

10% аміл- або бутилацетату

10% бутанолу

8% етілцеллозольва

7% ацетону

 

 

 

650  розчинник містить:

50% ксилолу

30% бутанолу

20 етілцеллозольва

Щоб зрозуміти який з цих розчинників кращий слід визначитися для яких цілей він буде його використовувати. Це найголовніше, оскільки розчинник 650 може розчиняти деякі речовини краще, ніж 646, і навпаки. Тому потрібно розглянути основні області застосування і 650 і 646 розчинника.

Розчинник 646 використовується для розведення епоксидних і гліфталевих грунтовок, емалей, лаків, а також нітроемалей, застосовують 646 розчинник для розчинення епоксидних, мочевіноформальдегідних, кремнійорганічних, нітратцелюлозних плівкоутворювачів.

 

 

Розчинник 650 використовується для розведення лаків, фарб, грунтовок і емалей (зокрема для вантажних авто). Також він добре розчиняє нітратцелюлозні плівкоутворювачі.  Розчинник слід вводити дуже акуратно і поступово. Вливати його потрібно до того моменту поки суміш не придбає необхідну в’язкість.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *