Сферы применения 647 растворителя

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Розчинник 647 використовують для нітроцелюлозних лакофарбових матеріалів.

При розчиненні розчинник додають в ЛФМ  і при цьому постійно перемішують. Всі роботи, які пов’язані з розчинником 647, повинні проводитися тільки в приміщеннях, в яких є хороше провітрювання, так як пари розчинника 647 дуже токсичні і в закритому приміщенні можуть нанести шкоду здоров’ю людини.  Зберігати  розчинник 647 потрібно в щільно закритій тарі. При роботі з розчинником 647 потрібно бути акуратним, щоб рідина  не потрапила в очі.  Роботи з розчинником бажано проводити в рукавицях, але, якщо розчинник потрапляє на шкіру рук, потрібно помити руки теплою водою з милом бажано господарським.

Розчинник 647 представляє собою суміш летучих органічних речовин: ароматичних вуглеводнів, кетонів, спиртів та ефірів. Хімічний склад розчинника 647 близький до розчинника 646 і включає в себе толуол, бутилацетат, етилацетат, бутанол.  Розчинник 646  вважається більш агресивним.

Розчинник 647 застосовується для видалення лаків і лакофарбових покриттів, для розчинення нітроцелюлозних плівкових речовин. Широке застосування він знайшов у якості розчинника для кузовних робіт, тому що придатний для розчинення нітроэмалей та нітролаків, що використовуються при фарбуванні автомобілів.

Також розчинннк 647 ідеально підходить для розбавлення і розчинення наступних видів емалей: НЦ-280, НЦ-11, НЦ-132П, АК-194, а також НЦ-097.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *