Бутилацетат (бутиловий ефір оцтової кислоти) - безбарвна рідина з характерним запахом, що нагадує фруктовий (грушевий). Класичний представник складних ефірів. 

Ефіри - органічні речовини, що утворюються при взаємодії спиртів і кислот.
Прості ефіри, одержують з нижчих спиртів (одноатомних і двохатомних - диметиловий, діетиловий, дибутиловий і ін.).

Дихлорметан - це синтетична хімічна речовина, яка створена руками людини. Вона не зустрічається в природі. На зовнішній вигляд являє прозору рідину. Відмінною особливістю цієї речовини вважається наявність солодкуватого запаху, що нагадує хлороформ. Хімічна формула дихлорметану CH2Cl2. У хімічній промисловості ця речовина має декілька назв: метилен хлористий, метиленхлорид або дихлорметан.

Дихлорметан (хлористий метилен,  метилен хлорид, ДХМ, Methylene chloride, CH2Cl2) — прозора легкорухома і легколетка рідина з характерним для галогенпохідних солодкуватим запахом. Хоча метилен хлорид є найменш отруйним серед галогеноалканів, але потрібно бути обережним при проведенні робіт, так як він дуже летючий і може викликати гостре отруєння. Роботи слід проводити при працюючій витяжці чи вентиляції.  В організмі діхлорметан метаболізується до монооксиду вуглецю, що може викликати отруєння . Тривалий покривний контакт з дихлорметаном може викликати його накопичення в жирових тканинах і привести до опіків. Також при тривалій роботі з ним можливе ураження печінки і нейропатія. Для регулярної роботи з дихлорметаном не підходять рукавички з латексу або нітрилові. Контакт дихлорметана з лужними металами призводить до вибуху. ГДК в робочій зоні 50мг / м³, у воді водойм не більше 7.5 мг / л. КПВ 12-22%. 

Серед вітчизняних лакофарбових матеріалів найбільш якіснішими і доступними є покриття на основі алкідно-пентафталевих емалей ПФ-115, ПФ-133, ПФ-167. Такі  емалі добре підходять для фарбування дерев'яних та металевих поверхонь, що піддаються атмосферним та механічним навантаженням. 
Зокрема, Емаль ПФ-167  це покриття з підвищеною зносостійкостю, яка  призначена для покраски  металевих і дерев'яних поверхонь, залізнодорожніх вагонів, сільськогосподарської техніки, металевих конструкцій, причалів та інших поверхонь, що піддаються впливу високої вологи.

Способи оплати і доставки

Про компанію

  • Ми є виробником високоякісної хімпродукції.
  • Ми гарантуємо якість своєї продукції
  • Ми постійно розширюємо наш асортимент 

© TOPхім 2014-2017 Всі права застережено