Дихлорметан (хлористий метилен,  метилен хлорид, ДХМ, Methylene chloride, CH2Cl2) — прозора легкорухома і легколетка рідина з характерним для галогенпохідних солодкуватим запахом. Хоча метилен хлорид є найменш отруйним серед галогеноалканів, але потрібно бути обережним при проведенні робіт, так як він дуже летючий і може викликати гостре отруєння. Роботи слід проводити при працюючій витяжці чи вентиляції.  В організмі діхлорметан метаболізується до монооксиду вуглецю, що може викликати отруєння . Тривалий покривний контакт з дихлорметаном може викликати його накопичення в жирових тканинах і привести до опіків. Також при тривалій роботі з ним можливе ураження печінки і нейропатія. Для регулярної роботи з дихлорметаном не підходять рукавички з латексу або нітрилові. Контакт дихлорметана з лужними металами призводить до вибуху. ГДК в робочій зоні 50мг / м³, у воді водойм не більше 7.5 мг / л. КПВ 12-22%. 

Серед вітчизняних лакофарбових матеріалів найбільш якіснішими і доступними є покриття на основі алкідно-пентафталевих емалей ПФ-115, ПФ-133, ПФ-167. Такі  емалі добре підходять для фарбування дерев'яних та металевих поверхонь, що піддаються атмосферним та механічним навантаженням. 
Зокрема, Емаль ПФ-167  це покриття з підвищеною зносостійкостю, яка  призначена для покраски  металевих і дерев'яних поверхонь, залізнодорожніх вагонів, сільськогосподарської техніки, металевих конструкцій, причалів та інших поверхонь, що піддаються впливу високої вологи.

Ці продукти є однокомпонентними або складовими системами летючих органічних рідин. Розчинники служать для розчинення плівкоутворювачів або для розведення готових розчинів.  Найпоширенішим розчинником в природі є звичайна вода, але в лакофарбовій промисловості цей розчинник використовується, в основному, у виробництві воднодісперсійних фарб, грунтовок і лаків. Серед розчинників для фарб, емалей і лаків набагато більш широкого поширення набули органічні розчинники.  
Розглянемо найбільш популярні типи органічних розчинників, що використовуються в хімічній промисловості. По хімічній природі їх можна розділити на наступні шість груп:

Розчинники (від латинського solvere, «послабити») - рідкі, тверді або газоподібні речовини, здатні розчиняти інші тверді, рідкі або газоподібні речовини, які розчиняються в певному обсязі розчинника при заданій температурі.

Основні вимоги безпечної роботи визначаються токсичними пожежонебезпечними властивостями розчинників і полягають в наступному:

  • не допускати появи імпульсів (джерел) займання (удар, тертя, іскріння електрообладнання, статична електрика, вторинні і первинні прояви блискавки, відкритий вогонь, куріння);
  • не допускати появи суміші вибухонебезпечних парів розчинників в повітрі (протоку, нещільності обладнання, випаровування з відкритих поверхонь, розриву апаратів, аварійні викиди, дихання резервуарів і ін.);
  • забезпечення безпечних гігієнічних і санітарних умов роботи;
  • правильне і своєчасне використання засобів індивідуального захисту і пожежогасіння;
  • вміння надавати своєчасну першу допомогу потерпілому при нещасних випадках

Способи оплати і доставки

Про компанію

  • Ми є виробником високоякісної хімпродукції.
  • Ми гарантуємо якість своєї продукції
  • Ми постійно розширюємо наш асортимент 

© TOPхім 2014-2017 Всі права застережено