Применение растворителей в быту

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На виробництвах розчинники використовуються куди частіше, ніж в побуті, але все ж і тут вони мають місце. Адже, жоден ремонт не можна завершити без використання емалей, фарб, клею, лаків та інших матеріалів та  розчинників.

Застосовують їх нерідко у вигляді різних сумішей і множинних з’єднань, які чудово підходять для того, щоб розчиняти сухі речовини, знімати непотрібні шари фарб і лаків, згладжувати штрихи, прибирати нерівності і подряпини, позбавлятися від плям , крапель і потьоків. Крім того, щоб надати фарбам, емалями, лакам і грунтовкам необхідної для роботи в’язкості підбирають відповідний для цього розчинник. Ця рідина також допомагає очищати і полірувати поверхні різних робочих інструментів (шпателів, валиків, будівельних пістолетів, пульверизаторів і ін.)

Щоб безпомилково підібрати розчинник, який би повністю і найкращим чином очистив потрібну поверхню, необхідно знати його властивості і яка його реакція при нанесенні на конкретний матеріал. Тому слід акцентувати увагу на таких істотних моментах, як:

  • ступінь токсичності;
  • швидкість реакції при впливі на лаки та фарби;
  • легкість займання;
  • здатність не втрачати властивості при різній температурі.

Безумовно, вибір залежить і від цілей використання розчинника. Але якщо ж зробити його не зовсім просто, то можна скористатися будь-яким з універсальних розчинників, таких як уайт-спірит, Р-4, 650647 і 646, які вже давно добре відомі і перевірені часом.

Зазвичай саме ці види розчинників рекомендується купувати. Продаються вони практично у всіх господарських магазинах, проте якісний розчинник купити можна далеко не скрізь.
Тому слід шукати вже перевірених часом виробників.

Ми пропонуємо:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *