Все что нужно знать о рынке бутилацетата

Бутилацетат це —  розчинник, що використовується у виробництві різних оздоблювальних покриттів та матеріалів та може  використовуватися як альтернатива розчинникам, які є небезпечними забруднювачами повітря.
Найбільшим споживачем бутилацетату в світі є Китай, на цю країну припадає більше половини світового попиту, в Європі є ряд великих заводів виробників цього продукту. Протягом останніх років на європейському ринку хімпродукції спостерігається невеликий ріст попиту на бутилацетат. Очікується, що світовий ринок буде збільшуватися, для Китаю буде характерне найвище зростання.

Хоча взагальному поточна динаміка ринку бутилацетату у різних регіонах характеризується значною варіативністю.
Зокрема,  на європейському ринку  бутилацетату попит на цю продукцію багато в чому залежать від коливань цін та доступності н-бутанолу. Важливу роль також відіграє  те, як поводяться бутилацетат-споживаючі галузі. Наприклад, сегмент покриттів в даний час все більше керується міркуваннями екологічної безпеки, прагнучи якнайменше використовувати розчинники, що безпосередньо стосується ринку бутилацетату і знижує його споживання.

Крім того, зростає потреба у використанні екологічно безпечних технологій,  зокрема отримання біо-бутанолу на основі відновлюваних джерел. Подібні технології можуть стати рушійною силою для розвитку ринку бутилацетату у майбутньому.

Більшість експертів сходяться на думці, що світовий ринок бутилацетату в 2020-2026 роках буде суттєво збільшуватися.

TOPхім Group пропонує бутилацетат виробництва европейських та азійських заводів з доставкою по Україні

Співпраця з нашою компанією буде вигідною як для роздрібних продавців розчинників,
так і для великих споживачів даної продукції. Вся продукція проходить ретельний лабораторний контроль та має всі необхідні сертифікати якості.

Детальніше за телефонами:

+38 (067) 676-45-41

+38 (068) 508-35-88