Який розчиниик кращий 646 чи 650?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Розчинниками 646 і 650 дуже часто  розбавляють фарби, лаки, емалі, очищають поверхні перед обробкою, використовують для отримання інших хімічних складів в багатьох сферах людської життєдіяльності і промисловості. Популярними ці розчинники стали завдяки своєму складу і високими показниками фізико-хімічних властивостей. Але все ж, як зрозуміти який розчинник вибрати в разі виконання найвідповідальніших робіт, де якість стоїть на найпершому місці? Як зрозуміти, який розчинник сильніше 646 або 650?

646 розчинник містить:

50% толуолу

15% етанолу

10% аміл- або бутилацетату

10% бутанолу

8% етілцеллозольва

7% ацетону

 

 

 

650  розчинник містить:

50% ксилолу

30% бутанолу

20 етілцеллозольва

Щоб зрозуміти який з цих розчинників кращий слід визначитися для яких цілей він буде його використовувати. Це найголовніше, оскільки розчинник 650 може розчиняти деякі речовини краще, ніж 646, і навпаки. Тому потрібно розглянути основні області застосування і 650 і 646 розчинника.

Розчинник 646 використовується для розведення епоксидних і гліфталевих грунтовок, емалей, лаків, а також нітроемалей, застосовують 646 розчинник для розчинення епоксидних, мочевіноформальдегідних, кремнійорганічних, нітратцелюлозних плівкоутворювачів.

 

 

Розчинник 650 використовується для розведення лаків, фарб, грунтовок і емалей (зокрема для вантажних авто). Також він добре розчиняє нітратцелюлозні плівкоутворювачі.  Розчинник слід вводити дуже акуратно і поступово. Вливати його потрібно до того моменту поки суміш не придбає необхідну в’язкість.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *