Solvent for automobile paint

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Розчинник для автомобільної фарби – необхідний елемент в технології фарбування, від складу і кількості якого безпосередньо залежить результат.

В залежності від типу фарби  використовують той чи інший розчинник.

Всі сучасні автомобільні фарби розділяють на чотири види:

  • Акрилові – найбільш поширений вид, який вимагає застосування затверджувача
  • Нітроемалі – найбільш популярна синтетична нітроемаль з металевим ефектом
  • Алкідні емалі
  • Водоемульсійні фарби – набирають популярність через свої екологічні якості

Акрилова автомобільна фарба

Будь-яка акрилова автомобільна фарба виготовляється на водній основі і  має яскравий колір. Вона легко наноситься і швидко сохне, але перед використанням потребує змішування з певним затверджувачем. Тільки після цього вона доводиться до необхідної консистенції розчинником для акрилових автофарб.

Нітроемаль

Нітроемалі  призначені для нанесення на авто. Їх можна розводити з допомогою 647 розчинника. Проте, користуватися ним також потрібно з крайньою обережністю через досить агресивний склад. Трохи більш м’яким складом володіє  розчинник 650, використання якого рекомендується при роботі з більшістю емалей і лаків.

Алкідна емаль

Алкідні емалі рекомендується розводити багатокомпонентним розчинником Р-4, що складається з суміші толуолу, бутилацетата і ацетону. Можна застосувати його і з емалями, в основі яких хлоровані полімери (ХС і ХВ). Останні можна розводити чистими толуолом і ксилолом.

Водоемульсійна фарба

Водоемульсійні фарби – це  фарби, що стрімко набирають популярність. Як видно з назви, розбавити їх можна дистильованою водою, спиртом або ж ефіром. Якщо ж вибрати для роботи ефір або спирт, то слід пам’ятати, що не кожен варіант змішування є сумісним. Для попереднього усунення проблем, потрібно перевірити фарбу на згортання. Для цього рекомендується використовувати невелику частину фарби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *