Solvents for car services

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Розчинники для автосервісів за складом і призначенням принципово не відрізняються від інших розчинників. При підготовці кузова автомобіля розчинники необхідні для очищення і знежирення поверхні. Автомобільні  фарби також розбавляються і доводяться до робочої консистенції за допомогою розчинників. Після закінчення фарбувальних робіт робочі інструменти, наприклад краскопульт, промивають і очищають також за допомогою розчинників.

Розчинники для автосервісів – це ті ж органічні розчинники, які використовуються в лакофарбовій промисловості та в побуті: розчинник 646, розчинник 647 і інші. Використання тої чи іншої речовини залежить від типу робіт, оброблюваного покриття і типу лакофарбового виробу. Наприклад, розчинник 646 багато хто вважає занадто агресивним у порівнянні з 647.

Також в автосервісах розчинники використовуються для промивання деталей від різних забруднень. І один з найпопулярніших органічних розчинників, які використовуються в цій сфері – Уайт-спірит. Він використовується для знежирення тканини і шкіри перед забарвленням, для промивання підшипників, арматури, для розведення і змивки автоконсервантів і бітумних плям. Популярність його в цій сфері пояснюється також тим, що уайт-спірит є досить сильний розчинник, він справляється з різними типами забруднень і відкладень, при цьому він екологічніший більшості інших засобів для промивання автодеталей.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *