Flushing solvent

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Розчинник промивний РП Cleaner ТМ TOPхім

В процесі експлуатації різного типу обладнання в більшості галузей промисловості час від часу потрібно промивати і очищати деталі механізмів. Потрібно якісно забезпечити видалення нагару, жирів, масел, фарби, інших органічних відкладень з поверхні вузлів або елементів верстатного, транспортного, виробничого, малярного та іншого обладнання.
Досить хорошим способом недорого і якісно очистити технологічні деталі є використання органічних розчинників.
Саме для цих цілей наша компанія спеціально розробила Розчинник РП Cleaner Промивання ТМ TOPхім для промивання фарбувального обладнання, пістолетів, очищення кистей і інших малярних інструментів. Завдяки використанню якісного європейського сировини, перевіреного у власній лабораторії РП Cleaner має характерний запах і не містить заборонені у виробництві компоненти, супроводжується повним пакетом технічної документації та санітарно-епідеміологічним висновком.

Розчинник промивний Призначений для очищення малярного обладнання, інструментів і тари, для промивання деталей від маслянистих забруднень. Видаляє залишки клею і скотча з різних поверхонь. Чи не псує нейлонові деталі обладнання.