Selection of solvent for customer needs

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В залежності від технологічного процесу та типу покриття,  при проведенні малярних робіт потрібно підібрати розчинник з певними характеристиками. Це можна  зробити завдяки проведенні ретельного лабораторного аналізу лакофарбової продукції та необхідного розчинника.

Розчинник повинен володіти високою розчиняючою здатністю, певною швидкістю випаровування і малою вогнебезпечністю, а випари не повинні бути  токсичними. Швидкість випаровування повинна бути не надто малою, щоб не затримувати висихання плівок лаку, але і не надмірно високою.  Адже, при швидкому випаровуванні в плівці залишаються сліди від бульбашок, що лопнули (механічні пошкодження), а крім того, в результаті надмірно швидкого випаровування розчинника плівка може сильно охолодитися і на ній конденсується волога з повітря, що може привести до помутніння лакових плівок.

Всі ці характеристики можна врахувати при виробництві розчинника під  конкретний технологічний процес, обладнання і матеріал. Хоча будь-який продавець лакофарбової продукції та розчинників може тільки тоді гарантувати хороший результат, якщо маляр не порушує технологію покраски.

Група компаній TOPхім виготовляє  розчинники будь-якої складності з потрібними клієнту характеристиками.


При виробництві наших розчинників використовується тільки високоякісна, офіційно дозволена на території України сировина. Вся наша продукція розроблена з урахуванням нових тенденцій ринку ЛФМ і відповідно до високих стандарті якості.