Paint and varnish products for construction

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У будівництві використовується дуже широкий спектр різних лакофарбових матеріалів. Розділити їх можна на дві великі групи  водні і неводні (на основі органічних розчинників.)

До водних фарб відносяться:

– водорозчинні (вапняні, клейові і ін.), Що утворюють покриття з невисокою водостійкістю;

– водоемульсійні, що утворюють еластичну і дуже міцну плівку на поверхні, яка «дихає», тобто пропускає пари води і повітря (такі покриття можна мити).

До неводних фарб відносяться:

– масляні, що представляють собою суміш пігментів, наповнювачів і оліфи. Вони застосовуються в приміщеннях з підвищеними гігієнічними вимогами, в яких забарвлення повинна бути механічно міцною;

– синтетичні (полівінілацетатні, акрилові і ін.).

Серед них є покриття, які можуть захистити від корозії і розкладання будь-які матеріали, що використовуються в будівництві (наприклад: дерево, сталь, легкі метали і сплави, пластмаси, бетон, штукатурку). Вони також можуть виконувати декоративні функції. Фарби, що містять розчинник, в основному є алкідними фарбами з уайт-спіритом і ароматичними розчинниками. Також використовуються фарби, виготовлені на основі синтетичних смол, і двокомпонентні фарби, які містять вуглеводневі, складні ефірні розчинники або кетонові розчинники. Рівень глянцю варіюється від глибоко-матового до високого глянцю. Водоосновні системи складаються з чистих акрилатів, а частка розчинника марки 648 в них становить менше 10%, також іноді використовуються гліколи. Рівень глянцю: від глубокоматового до високогоглянцевого.

Емульсійні фарби, вміст розчинника в яких становить менше 4%, виготовляються на основі вінілових або акрилових полімерів і сополімерів (наприклад, стиролу). Рівень глянцю: від матового до високоглянцевого.

Оскільки для архітектурних фарб декоративний ефект має дуже важливе значення, випускається безліч фарб всіх кольорів і відтінків, що мають різні рівні глянцю. Кольорові палітри фірм-виробників містять зразки кольорів і відтінків, що випускаються ними фарб.

Група компаній TOPхім пропонує широкий вибір лаку для паркету, меблів та інших дерев’яних поверхонь від українських та європейських заводів виробників.
Також в асортименті нашої продукції єширокий вибір акрилових фарб для стін та стель

 

Отримати комерційну пропозицію

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *