Сольвент це розчинник, що складається з суміші вуглеводнів. В перекладі з латинської  сольвент означає "розчинник". Одержують сольвент шляхом піролізу нафтової сировини або при ректифікації бензольних фракцій коксохімічного виробництва. Отже, всього існує два види сольвенту - нафтовий і кам'яновугільний. Слід зазначити, що вони нічим не відрізняються один від одного, тому є повністю взаємозамінними.  

Розчинник 647 використовують для нітроцелюлозних лакофарбових матеріалів. 

При розчиненні розчинник додають в ЛФМ  і при цьому постійно перемішують. Всі роботи, які пов'язані з розчинником 647, повинні проводитися тільки в приміщеннях, в яких є хороше провітрювання, так як пари розчинника 647 дуже токсичні і в закритому приміщенні можуть нанести шкоду здоров'ю людини.  Зберігати  розчинник 647 потрібно в щільно закритій тарі. При роботі з розчинником 647 потрібно бути акуратним, щоб рідина  не потрапила в очі.  Роботи з розчинником бажано проводити в рукавицях, але, якщо розчинник потрапляє на шкіру рук, потрібно помити руки теплою водою з милом бажано господарським.

 


Будь-яку фарбу потрібно розводити чи розріджувати. Розчинники, здатні довести фарбу до стану необхідної в'язкості і щільності. В'язкість підсилює адгезію, і тому фарба довго тримається. Потрібно правильно підібрати розчинник, щоб розведена фарба не звернулась і не нагадувала манну кашу. 

В залежності від типу фарби використовують такі розчинники:


Вода -  акрилові фарби, водоемульсійні фарби та інші дисперсійні фарби 
Акриловий розчинник - двокомпонентні акрилові фарби, акрилові праймери, поліуретанові смоли, основи під лак
Бензин (бензин-калоша, нефрас)  - масляні і бітумні фарби, лаки, емалі
Скипидар  -  олійні і алкідно-стирольні фарби
Уайт-спірит -  масляні фарби і емалі (в т.ч. ПФ-115, ПФ-133, ПФ-266) бітумні мастики, лак ГФ-166, грунтовка ГФ-021

Емаль ПФ-115 є надзвичайно універсальною і при цьому її вартість не висока. Висихає вона досить швидко, а запах вивітрюється в міру висихання. Саме тому цей вид емалі набув такого широкого застосування і використовується впродовд багатьох років.   
Призначена для фарбування металевих, дерев'яних незабарвлених або раніше пофарбованих поверхонь, що піддаються атмосферним впливам та всередині приміщень.  Якщо застосовувати емаль ПФ-115  всередині приміщення, запах може вбиратися в стіни, меблі, текстиль. Тому, перед застосуванням фарби потрібно по максимум очистити приміщення від матеріалів, здатних вбирати запахи.

Способи оплати і доставки

Про компанію

  • Ми є виробником високоякісної хімпродукції.
  • Ми гарантуємо якість своєї продукції
  • Ми постійно розширюємо наш асортимент 

© TOPхім 2014-2017 Всі права застережено