Розмітка дороги - є важливим елементом організації проїжджої частини. Вона регулює напрямок транспортних потоків, пішоходів та інших учасників дорожнього руху, сприяє збільшенню пропускної спроможності дороги.
Для нанесення дорожньої розмітки застосовують різні матеріали:  

Металоконструкції широко використовують при будівництві житлових та промислових об'єктів. Більшість металоконструкцій виготовляються з чорного металу (сталеві металоконструкції), їх покривають алкідними грунтами і фарбами (наприклад: ГФ-021, Емаль ПФ-115), спеціальними епоксидними і поліуретановими фарбами.

Перш ніж приступити до фарбування металоконструкцій потрібно виконати підготовчі роботи (видалити сторонні частинки (стару фарбу, іржу, окалини, бруд і т.д) та  знежирити поверхню за допомогою  уайт-спіриту, сольвенту або іншого розчинника. Це дуже важливо для забезпечення подальшого зчеплення фарби з поверхнею.

Нітроемалі - один із самих дешевих і поширених матеріалів, вони відрізняються високою швидкістю формування покриття при низьких температурах. Нітроемалі формують покриття з високим блиском при нанесенні їх пневморозпиленням.  Для здійснення пневморозпилення нітроемалей при не високому тиску повітря 1-2 кГс / см2 потрібно добре розвести емалі, що призводить  зменшення блиску покриттів. Таке зменшення блиску обумовлено великим вмістом розчинника 647 в емалі, доведеній до робочої в'язкості. В результаті швидкого випаровування розчинника із нанесенного покриття різко знижується температура поверхні шару емалі, що в свою чергу призводить до збільшення в'язкості матеріалу, втраті текучості, погіршення розливу і втраті блиску.

Для підвищення блиску нітроемалевих покриттів рекомендується:

  • при нанесенні останнього шару емаль доводити до робочої в'язкості розчинниками, що повільно випаровуються (розчинник 647, 650, бутилацетат)
  • висохле покриття обприскувати розчинником 647, однак цей прийом вимагає обережності і великого досвіду.

Висока швидкість висихання нітроемалей створює певні труднощі при нанесенні їх методом пневморозпилення. Зокрема, в процесі фарбувальних робіт відбувається поступове підсихання, шару емалі на розпилювачі - в місці виходу факела з сопла, що звужує робочий діаметр сопла, погіршує розпилення, призводить до відриву згустків емалі від кромки сопла і потрапляння їх на покриття.

З цієї ж причини при збільшенні відстані розпилювача від поверхні. що фарбується до 40-50 см частки фарби, випаровуючись в польоті, при попаданні на поверхню втрачають здатність зливатися в суцільну плівку, наслідком чого є відсутність розтікання, зниження блиску, аж до отримання матових і навіть обсипаючих  покриттів.  Тому розчинник 647 слід з обережністю використовувати при розведенні нітроемалей. 
Роботи з розчинником 647 необхідно проводити на відкритому повітрі! Уникайте потрапляння на шкіру рук! У разі потрапляння на шкіру рук змити теплою водою з милом.

 

Розчинник 647 ТМ TOPхім це продукт еталонної якості, аналогів якому немає. Для його виробництва використовуються лише високоякісні речовини. За відносно недовгий період 647 розчиниик нашої торгової марки отримав багато схвальних відгуків від споживачів. 

 

 

Як і будь-яка грунтовка ГФ-021 призначена для  захисту металу від корозії. Вона підходить для першої обробки  металевих поверхонь. Однак з цим грунтом можна покрити також дерево, фанеру, листи ДСП і МДФ та навіть пластик. На ці матеріали ГФ 021 лягає рівномірним і однорідним шаром.

Згідно норм грунтовка ГФ 021 повинна бути червоно-коричневою (відтінки кольорів не підлягають стандартизації), проте виробники виробляюють і грунтовку іншого кольору. Зокрема білий, світло-сірий, сірий, чорний. Таке покриття робиться по ТУ, які кожен підприємство встановлює самостійно. Тому, щоб не отримати в обмін на якісний ЛКМ не дуже хороший продукт, постарайтеся придбати сертифіковану продукцію відомих виробників.

Грунтовка є доброб основою  практично для будь-якого лакокофарбового  покриття. Проте, перш ніж його наносити потрібно, щоб ГФ-021 повністю висохла, інакше "чистовое покриття може "зваритися". Розхід складає 90-110 г/м2. Засохшу ГФ 021 можна розвести уайт-спирітом.


Для нанесення грунту можна використовувати краскопульт, пензлики або валики. Поверхні з металу перед  нанесенням обов'язково необхідно підготувати. Для цього потрібно зняти іржу, почистити від пилу та обезжирити

Способи оплати і доставки

Про компанію

  • Ми є виробником високоякісної хімпродукції.
  • Ми гарантуємо якість своєї продукції
  • Ми постійно розширюємо наш асортимент 

© TOPхім 2014-2017 Всі права застережено